informacja

Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - na dzień wyborów została wyznaczona niedziela 13 października 2019.

Postanowienie w załączeniu.

życzenia na Boże Narodzenie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim mieszkańcom Gminy Kołbaskowo najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, a w nadchodzącym roku dużo radości i zdrowia.

Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz
Przewodnicząca Rady Gminy Dorota Trzebińska
oraz wszyscy pracownicy Urzędu

 

 

Obwieszczenie Starosty Polickiego o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych.

Czytaj więcej...

Konferencja prasowa związana z rozpoczęciem kampanii społecznej skierowanej do młodych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego w wieku 13 a 25 lat odbyła się w środę 29 maja 2013 roku w Parku Kasprowicza w Szczecinie.  Kampania nosi tytuł „Naiwni” i dotyczy używania przetworów konopii indyjskiej i haszyszu.

Czytaj więcej...

Życzenia Wielkanocne

Czytaj więcej...

W dniu 19.03.2013 r. w godz. 9.00-13.00 oraz 14.00-17.00 w Kołbaskowie przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej odbędą się bezpłatne badania mammograficzne. 

Czytaj więcej...

Na konkurs należy wykonać palmę wielkanocną, która formą i użytym materiałem nawiązuje do tradycji własnoręcznego przygotowania palm wielkanocnych.

Czytaj więcej...

Dofinansowanie 60% do kolektorów słonecznych. Zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Czytaj więcej...

Grudniowa sobota zgromadziła w niedawno wybudowanej szkole wszystkich tych, którzy kierując się potrzebą serca, postanowili włączyć się w akcję zbierania funduszy na rehabilitację Patrycji Wątróbki. Gimnazjaliści, wspierani przez rodziców, nauczycieli oraz zaprzyjaźnione placówki, wyczarowali prawdziwie świąteczną atmosferę.

Czytaj więcej...

30 procent wszystkich utonięć w Polsce to wypadki związane  ze spożywaniem alkoholu – do tej statystyki nawiązuje nazwa kampanii społecznej „30 procent”, której szczegóły przedstawiono na dzisiejszej (czwartek 28 czerwca 2012 r.) konferencji prasowej z udziałem wicemarszałek Anny Mieczkowskiej.

Czytaj więcej...

Bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat prowadzone będą w Będargowie.

Czytaj więcej...

 Życzenia dla dzieci

Czytaj więcej...

Wójt  Gminy  Kołbaskowo ogłasza konkurs na najładniejszy ogród oraz najestetyczniejszą wieś Gminy Kołbaskowo

Czytaj więcej...

Z okazji „Dnia Strażaka” składam serdeczne życzenia oraz podziękowania członkom Ochotniczych Straży Pożarnych w imieniu swoim jak i całego społeczeństwa za codzienną gotowość niesienia pomocy będącym w potrzebie, działalność ratowniczą, wsparcie udzielane mieszkańcom oraz za pomoc okazywaną przy okazji organizacji wszelkich działań społeczno-kulturalnych na terenie gminy.

Czytaj więcej...