informacjaPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Policach informuje, iż 09 lutego 2016 roku zakończył się konkurs plastyczny, propagujący bezpieczne zachowania w trakcie ferii zimowych. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I-III szkół podstawowych z powiatu polickiego.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na na najpiękniejszą palmę wielkanocną w Gminie Kołbaskowo. Organizatorem konkursu jest Wójt Gminy Kołbaskowo. Regulamin konkursu znajduje się poniżej oraz w załączeniu. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Czytaj więcej...

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z Balu Seniora 2016, jaki odbył się 27 i 28 stycznia w obiekcie uŚnieżków. Wspaniałe nastroje, śmiech, tańce i dobra zabawa towarzyszyły seniorom podczas całego wydarzenia. Podczas balu Młodzieżowa Grupa Teatralna dostarczyła rozrywki grą aktorską i śpiewem. Zobaczcie sami!

GALERIA NA FACEBOOK/GminaKolbaskowo (prosimy kliknąć w poniższe linki)

DZIEŃ 1 (27.01.2016)

DZIEŃ 2 (28.01.2016)

Tradycyjnie, wzorem lat ubiegłych Wójt Gminy Kołbaskowo – Małgorzata Schwarz uprzejmie zaprasza wszystkich starszych mieszkańców Gminy Kołbaskowo na uroczysty Bal Seniora.

--aktualizacja 25.01.2016 -- ROZKŁAD JAZDY

Czytaj więcej...

Zapraszamy serdecznie już w sobotę 23 stycznia od godziny 10, w Szkole Podstawowej w Przecławiu.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na monodram komediowy 16 stycznia 2016 w Teatrze Kameralnym.

Czytaj więcej...

10 stycznia 2016 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny w Gminie Kołbaskowo. Impreza odbędzie się w Szkole Podstawowej
w Przecławiu, w godzinach od 10:00 do 14:00. Celem 24. Finału jest zebranie pieniędzy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

--- Aktualizacja 8.01.2016 - PROGRAM IMPREZY ---

Czytaj więcej...

17 grudnia Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odwiedzili Szkołę Podstawową w Przecławiu w ramach akcji „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”. Jak informują organizatorzy dla Kresowian łącznie przygotowano 900 paczek, które specjalnym transportem zostały dostarczone przed Bożym Narodzeniem do  Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie.

Czytaj więcej...

17 grudnia 2015 roku (czwartek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką złoży wizytę w województwie zachodniopomorskim.

Przekazujemy program prasowy wizyty.

Czytaj więcej...

4 grudnia 2015 r. w hotelu „Dobosz” w Policach odbyła się Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej, na której został rozstrzygnięty powiatowy konkurs „Razem Możemy Więcej”.

Czytaj więcej...

Z przykrością informujemy, że ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszeń , III Forum Gospodarcze Gminy Kołbaskowo nie odbędzie się.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wieczór poetycki do dworku w Ostoi - 11 listopada 2015 o godzinie 16.00. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej...

Planujesz dziecko? Jesteś w ciąży lub jesteś świeżo upieczonym rodzicem? Serdecznie zapraszamy na objazdową szkołę dla rodziców. W ramach bezpłatnych zajęć odbędą się 4 spotkania w terminie 24-25 października oraz 7 i 8 listopada.  Zajęcia odbędą się w świetlicy w Kołbaskowie. Dla każdego uczestnika prezent. Zaczynam już w tą sobotę ( godz. 13.00-15.00). Projekt jest realizowany przez  SPS ZOZ "ZDROJE".

Czytaj więcej...

Szkoła Podstawowa w Przecławiu obchodzi jubileusz - to już 20 lat od momentu jej uruchomienia . Z tej okazji dziś, w Dniu Edukacji Narodowej, odbył się uroczysty apel, na który przybyło wielu gości. Oto część fotorelacji z tego wydarzenia, w obiektywie Pani Anny Oleńczuk. Zdjęcia nadesłał Pan Grzegorz Smolicz.

Zaktualizowaliśmy galerię o niemal sto nowych zdjęć. Zapraszamy do oglądania!