Przedstawiamy rozkłady jazdy autobustów do lokali wyborczych w dniu 16 listopada 2014.

 

ROZKŁAD  JAZDY  do Lokalu Wyborczego w Kołbaskowie w dniu 16 listopada 2014 r.
Odjazd autobusu:
                       I kurs                 II kurs
Pargowo   godz. 10.00             godz. 18.10

Kamieniec godz. 10.05            godz. 18.15

Moczyły    godz. 10.10            godz. 18.20

Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu.


ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Będargowie w dniu 16 listopada 2014 r.

Odjazd autobusu:
                      I kurs                 II kurs    

 Przylep       godz. 11.55        godz. 15.55
 Ostoja         godz. 12.00        godz. 16.00
 Rajkowo     godz. 12.05        godz. 16.05
Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu.

 

ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Kołbaskowie w dniu 16 listopada 2014 r.

Odjazd autobusu :
                        I kurs                 II kurs    

Ustowo            godz. 8.00         godz. 14.30
Kurów             godz. 8.05         godz. 14.35
Siadło Dolne   godz. 8.10         godz. 14.40
Siadło Górne   godz. 8.15         godz. 14.45

Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu.

 

ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Będargowie w dniu 16 listopada 2014 r.

Odjazd autobusu :

                         I kurs                 II kurs    

Stobno (Małe) godz. 12.55      godz. 16.55
Bobolin           godz. 13.00      godz. 17.00
Warnik            godz. 13.05      godz. 17.05
Barnisław        godz. 13.10      godz. 17.10
Smolęcin         godz. 13.15      godz. 17.15   
Karwowo        godz. 13.20      godz. 17.20   

Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu.


ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Będargowie w dniu 16 listopada 2014 r.

Odjazd autobusu :

                         I kurs                 II kurs    

Stobno        godz. 11.30           godz. 16.30

Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu.


ROZKŁAD  JAZDY do Lokalu Wyborczego w Kołbaskowie w dniu 16 listopada 2014 r.

Odjazd autobusu :

Rosówek  godz. 9.30

Powrót tą samą trasą zaraz po głosowaniu.