gminny osrodek kultury

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć i zwiedzić cały Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zapraszamy serdecznie w niedzielę, 15 września od godziny 12 do 15. Kadra GOKSiR z wolontariuszami będzie oprowadzała po wszelkich zakamarkach kompleksu - wejdziemy i zajrzymy wszędzie tam, gdzie poniedziałkowi (a w poniedziałek pierwszy dzień wielkiego otwarcia, czyli tygodniowy Przecław Festiwal 2019) goście nie będą mogli :-) To jedyna taka okazja.

Liczymy na liczne Państwa przybycie w niedzielne południe. Będzie można poczuć się jak operator nagłośnienia i oświetlenia profesjonalnej sceny, zajrzeć za kulisy, ułożyć playlistę dla użytkowników basenu, siłowni czy sali fitness, zaśpiewać na scenie do profesjonalnego sprzętu i nagrać swoje ulubione hity, sprawdzić w kotłowni ciśnienie na zaworach :-) a nawet wejść pod basen. Kto ma deskorolkę lub dobre rolki zapraszamy z naszymi "przewodnikami" na skatepark, "psiarzy" ze swoimi czworonogami na wybiegi dla psów, rodziców ze swoimi pociechami na place zabaw, amatorów koszykówki ze swoimi piłkami na boiska.

straz gminna

Informujemy, że w dniach 18,19,20 września straż gminna będzie pracować w godz. 14.00-22.00. Zmiana jest spowodowana potrzebą zabezpieczenia koncertów “Przecław Festiwal” w związku z otwarciem GOKSiR w Przecławiu. 

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości położonych w Kołbaskowie, Kamieńcu, Warniku, Przylepie, Warzymicach i Siadle Górnym.

SS_ATTACHMENTS_LIST_HEAD
Download this file (ogłoszenie o przetargu-09-09-2019.pdf)ogłoszenie o przetargu-09-09-2019.pdf
przeclaw festiwal plakat

Gmina Kołbaskowo zaprasza na „PRZECŁAW FESTIWAL” – czyli wielkie otwarcie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. To tygodniowe wydarzenie koncertowo-festiwalowe skupiające na dwóch scenach ponad 100 artystów!!!  Zobaczcie cały program!

Read more ...

informacja

 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zatrudni Pracowników Działu Gospodarczego (Konserwatora oraz dwie Panie do utrzymania czystości). Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin.

CV prosimy składać drogą elektroniczną na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub osobiście w świetlicy w Kołbaskowie (Kołbaskowo 87).

Zatrudnienie najpóźniej 14.09.2019r.