herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Kołbaskowie, Warzymicach, Barnisławiu, Siadle Górnym i Warniku. Szczegóły w załączeniu.

święto niepodległości w sp będargowo

10 listopada odbył się w Szkole Podstawowe im. rtm. W. Pileckiego uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. W tym roku obchodzimy 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. 11 listopada 1918 roku to znacząca data w historii Polski-dzień, w którym Polska po 123 latach odzyskała upragnioną wolność.

Czytaj więcej...

karta


Taniej do kina, muzeum, restauracji czy na wycieczkę? Mieszkańcy gminy Kołbaskowo mogą ubiegać się o wydanie Zachodniopomorskiej Karty Rodziny oraz Zachodniopomorskiej Karty Seniora.

Czytaj więcej...

nagroda

W poniedziałkowy wieczór, 6 listopada miała miejsce miła uroczystość. Niezwykle uzdolnionym uczniom z naszej gminy Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo wręczyła stypendia.

Czytaj więcej...

ZWiK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje, że w dniach 09-10.11.2017 r.  będzie przeprowadzana dezynfekcja sieci wodociągowej w miejscowościach: Kamieniec, Pargowo, Moczyły, Bobolin, Warnik, Barnisław, Smolęcin, Karwowo oraz  w dniach 11-12.11.2017 r. w miejscowościach: Przecław, Warzymice i Będargowo. Za utrudnienia przepraszamy.

nowa DK13

Dobra wiadomość w sprawie obwodnicy Przecławia - Ministerstwo zgodziło się dołożyć brakującą kwotę niezbędną do budowy obwodnicy Przecławia i Warzymic.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza konsultacje w sprawie programu współpracy gminy Kołbaskowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2018 r.

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Zamieszczamy pismo Wojewody Zachodniopomorskiego  w sprawie możliwości ubiegania się o bezzwrotną  pomoc materialną poszkodowanym.

Załączniki
Download this file (Orkan Grzegorz (1).PDF)Orkan Grzegorz (1).PDF
wizualizacja domu kultury

Nie ma już przeszkód. Inwestycja rozpocznie się za kilka miesięcy. Otwarcie planowane jest na połowę 2019 roku.

Czytaj więcej...

wystawa o Rotmistrzu Pileckim

Każdego, kto zechce poznać bliżej sylwetkę Witolda Pileckiego zapraszamy do Szkoły Podstawowej im. rtm. W. Pileckiego w Będargowie w celu obejrzenia patriotycznej wystawy upamiętniającej tego wielkiego Polaka.
 Wystawa została udostępniona naszej placówce przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie i będzie czynna do końca listopada. Osoby indywidualne zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.  Grupy szkolne prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia godziny zwiedzania z panią Beatą Wojewodą kom. 793 137 430

Czytaj więcej...

aktualnosci 8/2017

Udostępniamy kolejny numer Biuletynu Samorządowego "Aktualności Gminy Kołbaskowo" w wersji elektronicznej.
 

Czytaj więcej...

ZWIK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje o przerwie w dostawie wody w godzinach 11.30 - 15.00, dnia 26.10.2017 r. dla miejscowości Ostoja z powodu awarii sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy

herb gminy kołbaskowo

W załączeniu zamieszczamy harmonogram dotyczący odbioru odpadów w tygodniu 30-05.11.2017r.

plakat-badan-mammograficznych

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne Panie w wieku 50-69lat 21 listopada przy świetlicy gminnej w Kołbaskowie (Kołbaskowo 87*. Panie nie objęte programem (powyżej 35 roku życia) mogą wykonać badanie odpłatnie w cenie 100zł.
Rejestracja pod numerem telefonu: 58 325 76 02, bądź mail" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00.