budowa nabrzeża w Siadle Dolnym fot Jarosław Dworzyński

Budowa nabrzeża w Siadle Dolnym nad Odrą zbliża się do końca. - Mała architektura oraz nasadzenia wykonane, została nam jeszcze pielęgnacja trawy oraz montaż oświetlenia ścieżki rowerowej. Myślę, że do połowy przyszłego tygodnia wszystko będzie gotowe - usłyszeliśmy na miejscu.

Czytaj więcej...

będzie remont ulicy w Przecławiu fot. Jarosław Dworzyński

Powiat Policki otrzymał właśnie dotację z budżetu państwa na remont jednej z głównych dróg w Przecławiu w wysokości 2 219 897,93 zł.

Czytaj więcej...

informacja

Informacja o pomocy ze środków krajowych dla producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy

Czytaj więcej...

plakat ministerstwa cyfryzacji

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.
Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

Czytaj więcej...

logo ZWIK

UWAGA PRZERWA W DOSTAWIE WODY W związku z planowanym włączeniem do sieci Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie informuje, że: w dniu 22.06.2018r. (piątek) w godzinach 9:00 – 13:00 w miejscowościach: KARWOWO ORAZ SMOLĘCIN nastąpi przerwa w dostawie wody. Po przywróceniu zasilania może wystąpić krótkotrwałe zabrudzenie wody. Za utrudnienia przepraszamy.

informacja

Informujemy o zajęciach i godzinach otwarcia świetlic gminnych w Moczyłach, Barnisławiu, Kołbaskowie i Siadle Górnym w drugiej połowie czerwca 2018.

Czytaj więcej...

konkurs przedszkolak - wyniki i prace

Znamy już zwycięzców  konkursu „Bezpieczny Przedszkolak” organizowanego przez Przedszkole Publiczne w Przecławiu pod patronatem Wójta Gminy Kołbaskowo p. Małgorzaty Schwarz.

Czytaj więcej...

Uwaga! Informujemy, iż bez względu na odwołanie zajęć w świetlicy w Bobolinie, Warsztaty rodzinne w dniu dzisiejszym z Panią Agnieszką się odbędą zgodnie z planem. Serdecznie zapraszamy!

spływ-kajakowy-plakat

Wójt Gminy Kołbaskowo – Małgorzata Schwarz serdecznie zaprasza na wspólne delektowanie się pięknem przyrody Międzyodrza poprzez udział w spływie kajakowym, który odbędzie się 30 czerwca 2018 r. (sobota). Spływ przewiduje dwie trasy.

Aktualizacja 19.06.2018: Transport dla uczestników III Gminnego spływu Kajakowego trasą Mescherin – siadło Dolne

Czytaj więcej...

warsztaty w kamieńcu plakat

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla dużych i małych "Szalona Masa Cukrowa", już 22.06 w świetlicy w Kamieńcu od godziny 16:00. Uczestnictwo należy zgłaszać Pani Agnieszce, tel.: 508 504 872.

informacja

Informujemy, że świetlice w Będargowie i Bobolinie do końca tygodnia pozostaną zamknięte.

 IX Mistrzostwa TBL w Kalistenice źródło Facebook

Już w najbliższą sobotę 16 czerwca w godzinach 12:00 - 15:00 pod adresem Przecław 149 przy ROLHURT odbędą się IX Mistrzostwa TBL w Kalistenice. To kolejna edycja zawodów organizowanych przez kampanie trenujebolubie.pl

Zapraszamy całe rodziny na widowisko!

Czytaj więcej...

herb gminy kołbaskowo

Wójt Gminy Kołbaskowo zaprasza do składania ofert na świadczenie usług edukacyjnych obejmujących przeprowadzenie zajęć dodatkowych dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych oraz uczniów klas III Publicznego Gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019.  

Aktualizacja 18.06.2018 - dodany załącznik "informacja uzupełniająca"

Czytaj więcej...

program pos płatności bezgotówkowe plakat

Informujemy, że Urząd Gminy przystąpił do programu płatności bezgotówkowych. Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora Programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.