plakat informacyjny badania jelita grubego

Bezpłatne profilaktyczne badania jelita grubego dla mieszkańców Gminy Kołbaskowo dla osób w wieku 55-64 lata, oraz w przedziale wiekowym 25-65 lat w przypadku pochodzenia z rodzin HNPCC lub FAP (z potwierdzonym obciążeniem genetycznym). Do badania nie są kwalifikowane osoby, które miały wykonaną kolonoskopię w ciągu ostatnich 10 lat, z wyjątkiem chorych z zespołem Lyncha (HNPCC).

Czytaj więcej...

informacja

Gmina Kołbaskowo we współpracy z Centrum Medycznym Sonomed, jako pierwsza w województwie stała się partnerem projektu bezpłatnych, profilaktycznych badań jelita grubego „Kolonovita – Badania profilaktyczne jelita grubego ratują życie!” współfinansowanego przez UE ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

plakat mammografia 23 sierpnia

Zapraszamy na bezpłatne badanie mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat. W Kołbaskowie, przy świetlicy 23 sierpnia 2018. Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 19:30, tel.: 58 767 34 44, 58 767 34 55.
www.mojamammografia.pl

ikona

LUXMED zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w technice cyfrowej w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi - 27 sierpnia 2018 w Przecławiu przy gimnazjum.
Rejestracja: 58 666 24 44.
www.mammo.pl

diagnostyka - nowy punkt pobrań

ZAPRASZAMY NA WIELKIE OTWARCIE NOWEGO PUNKTU POBRAŃ W SOBOTĘ 16 GRUDNIA 2017.
Zdrowe święta to szczęśliwe święta. Zrób prezent sobie lub najbliższym. W ramach akcji profilkatycznej wybrane badania laboratoryjne w atrakcyjnej cenie. Szczegóły na plakacie i w załączeniu.

Czytaj więcej...

 

Zapraszamy na bezpłatne badanie mammograficzne dla Pań w wieku od 50 do 69 lat. Mammobus będzie podstawiony przy świetlicy w Kołbaskowie w dniu 2 sierpnia 2016 w godzinach 9-17. Na badanie można zarejestrować się telefoniczne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-19:30 pod numerami telefonów: 58 767 34 44, 58 767 34 55

Czytaj więcej...

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego realizuje kampanię promującą trzeźwy wypoczynek nad wodą. W Polsce blisko 30% utonięć związanych jest ze spożywaniem alkoholu.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień bez Tytoniu to akcja, którą zainicjowano na Konferencji WHO w roku 1988 w Madrycie. Tegoroczne hasło: „Jednolite opakowania wyrobów tytoniowych – Fakty i wyzwania”  („GET READY FOR PLAIN PACKAGING”)

Czytaj więcej...

 

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest każdego roku 7 kwietnia, aby uczcić rocznicę powstania w 1948 roku Światowej Organizacji Zdrowia. Co roku jest wybierany temat przewodni z zakresu zdrowia publicznego, który w danym okresie wymaga szczególnej uwagi. Tematem przewodnim tegorocznych obchodów jest CUKRZYCA.

Czytaj więcej...


Przypadający w marcu Dzień Kobiet stanowi świetną okazję do zadbania o swoje zdrowie i wykonania profilaktycznej mammografii! Nie czekaj, zarejestruj się już teraz!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne dla pań w wieku 50 - 69 lat - 21 marca, świetlica w Kołbaskowie.

Czytaj więcej...


informacjaWychodząc naprzeciw  oczekiwaniom  rodziców/prawnych opiekunów, dzieci i nauczycieli dzięki przychylności władz powiatu polickiego i Gminy Kołbaskowo dniem 1 września 2015 roku w Gimnazjum w Przecławiu  otwarto Punkt Diagnostyczno-Konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach.

Czytaj więcej...

W dniach 20-27 listopada wiele punktów konsultacyjno-diagnostycznych, w których można wykonać badanie w kierunku HIV anonimowo i bezpłatnie oraz skorzystać z poradnictwa nt. HIV/AIDS, będzie pracowało częściej i dłużej. Adresy i godziny otwarcia punktów testowania są dostępne na stronie internetowej Krajowego Centrum ds. AIDS, www.aids.gov.pl/pkd/.

Czytaj więcej...

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Policach przypomina o  Światowym Dniu Rzucania Palenia, który obchodzony jest zawsze w trzeci czwartek listopada, w 2015 roku przypada na 19 listopada.

Czytaj więcej...

Podkategorie