wybory prezydenckie 2020 grafika


I N F O R M A C J A

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1

z siedzibą: Zespół Placówek Oświatowych, Kołbaskowo 57, 72-001 Kołbaskowo

w składzie:
1) Olga Halina Strugała - Przewodniczący
2) Władysława Białoskórska - Zastępca Przewodniczącego
3) Marta Bernatowicz - Członek
4) Karolina Brysik - Członek
5) Mario Cardinali - Członek
6) Wanda Agnieszka Kaplewska-Poczepko - Członek
7) Tomasz Karol Paszek - Członek
8) Agnieszka Wioletta Pecyna - Członek
9) Izabela Elżbieta Pisaruk - Członek
10) Marcin Artur Sewastianow - Członek
informuje, że w dniu głosowania  12 lipca 2020 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00

Przewodniczący Komisji
Olga Halina Strugała


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Będargowo 1, 72-005 Przecław

w składzie:
1) Ewa Żamoić - Przewodniczący
2) Aniela Szerszeń - Zastępca Przewodniczącego
3) Zofia Biernaczyk - Członek
4) Andrzej Wiktor Gieniusz - Członek
5) Błażej Jan Kośmider - Członek
6) Iwona Agnieszka Kubus - Członek
7) Diana Bogusława Leśniewska - Członek
8) Krzysztof Marek Miśkiewicz - Członek
9) Agata Pietryga - Członek
10) Martyna Szwinta - Członek
informuje, że w dniu głosowania  12 lipca 2020 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00

Przewodniczący Komisji
Ewa Żamoić



Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Przecław 27A, 72-005 Przecław

w składzie:
1) Agata Makuch - Przewodniczący
2) Marta Julia Owsianko - Zastępca Przewodniczącego
3) Weronika Białoskórska - Członek
4) Edyta Iwona Dąbrowska - Członek
5) Laura Magdalena Dzięciołowska - Członek
6) Katarzyna Halina Gabryś - Członek
7) Irena Łosik - Członek
8) Oliwia Izabella Tyszka - Członek
informuje, że w dniu głosowania 12 lipca 2020 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00

Przewodniczący Komisji
Agata Makuch


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Przecław 27A, 72-005 Przecław

w składzie:
1) Beata Krystyna Sypniewska - Przewodniczący
2) Anita Małgorzata Sztadilów - Zastępca Przewodniczącego
3) Jerzy Wojciech Bernatowicz - Członek
4) Dominik Marian Gabryś - Członek
5) Paweł Makaruk - Członek
6) Anna Maria Trzebińska - Członek
7) Piotr Mikołaj Tyszka - Członek
8) Mateusz Dariusz Wesołowski - Członek
9) Monika Sylwia Wilkaniec - Członek
10) Magdalena Zagrodzka - Członek
informuje, że w dniu głosowania 12 lipca 2020 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00

Przewodniczący Komisji
Beata Krystyna Sypniewska


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Przecław 27C, 72-005 Przecław

w składzie:
1) Anna Dudała - Przewodniczący
2) Anna Elżbieta Żygadło - Zastępca Przewodniczącego
3) Iwona Batóg - Członek
4) Krystyna Hanna Borkowska - Członek
5) Stanisław Brysik - Członek
6) Ireneusz Czarnecki - Członek
7) Joanna Makuch - Członek
8) Joanna Franciszka Płoska - Członek
informuje, że w dniu głosowania 12 lipca 2020 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00

Przewodniczący Komisji
Anna Dudała



Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Przecław 27C, 72-005 Przecław

w składzie:
1) Anna Janowska - Przewodniczący
2) Jolanta Małgorzata Żygadło - Zastępca Przewodniczącego
3) Stanisław Marian Borkowski - Członek
4) Aleksandra Brysik - Członek
5) Dorota Teresa Mularczyk - Członek
6) Aleksandra Julia Płoska - Członek
7) Łukasz Piotr Szopa - Członek
8) Paweł Jan Winkler - Członek
informuje, że w dniu głosowania 12 lipca 2020 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00

Przewodniczący Komisji
Anna Janowska

Pin It

Bądź na bieżąco