Centrum Informacji dla Cudzoziemców pojawiło się w naszym powiecie. Znajduje się w Policach.


- Chcieliśmy stworzyć warunki dla cudzoziemców, aby czuli się tutaj lepiej, ale także, aby nasi mieszkańcy oswajali się z tym, że wśród nas jest coraz więcej osób szukających tutaj swojego szczęścia, życia, pracy - powiedziała Beata Chmielewska, członek Zarządu Powiatu w Policach.
Centrum Informacji dla Cudzoziemców jest otwarte w każdy piątek w godzinach 10-15 w punkcie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 5. Dyżurować tam będą specjaliści z dziedzin takich jak prawo, rynek pracy, doradcy gospodarczy i psycho-społeczni czy HR.
Mieszkający w powiecie polickim cudzoziemcy mogą liczyć na nieodpłatną pomoc także w formie zdalnej pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz numerem telefonu 723 388 460.
Centrum funkcjonuje we współpracy Powiatu Polickiego z Fundacją Ludzkie Sprawy oraz Stowarzyszeniem ESPRIT ze Szczecina, a także Powiatowym Urzędem Pracy w Policach.

Pin It

Bądź na bieżąco