Ogłoszenie o naborze kandydatów do składu komisji konkursowej w konkursach ogłaszanych przez Wójta Gminy Kołbaskowo na 2021 rok, na podstawie Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz. U. z 2020 r. poz. 1057).

konkurs

Jesteś amatorem fotografii, bądź masz jakieś ciekawe, jesienne zdjęcie wykonane na terenie naszej gminy, którym chcesz się z nami podzielić? Swoje zgłoszenie możesz wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wygrania atrakcyjne nagrody w trzech kategoriach wiekowych!
Zgłoszenia do 30.11.2020 r. Regulamin >>

dziura w jezdni

Starostwo Powiatowe w Policach wykonuje remonty cząstkowe dróg powiatowych w naszej gminie. Według harmonogramu, dziś będą prowadzone prace bitumiczne w Warzymicach na alei Śliwkowej. W następnej kolejności zaplanowano remonty na drogach: Warzymice - Będargowo - Stobno - Dołuje, we wsi Stobno, Stobno - Mierzyn oraz Kołbaskowo - Smolęcin - Warnik.

goksir

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów z dnia 4 listopada 2020 o zamknięciu placówek kultury od 7 do 29 listopada 2020 z powodu aktualnej sytuacji epidemicznej zamknięte zostają biblioteki gminne, a także odwołane zostają wszystkie zaplanowane na ten czas wydarzenia kulturalno-artystyczne oraz seanse kinowe w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

urząd gminy kołbaskowo

Bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Kołbaskowo została zawieszona do odwołania.
Aby odebrać dowód osobisty, prosimy o kontakt pod numer tel. 91 884-90-23 w celu ustalenia sposobu odbioru dokumentu.

Przypominamy także o innych ograniczeniach związanych z działaniem Urzędu Gminy:

Zarządzenie Wójta w sprawie ograniczeń wykonywania zadań przez Urząd Gminy

Bądź na bieżąco