poznaj seniora

"Poznaj Swojego Sąsiada-Seniora". Chcąc dołączyć do akcji? Wydrukuj plakat, wpisz numer kontaktowy i zawieś na klatce schodowej lub włóż do skrzynki osoby samotnej, poczekaj na zgłoszenie potrzebującego seniora, a następnie pomóż takiej osobie ze zrobieniem zakupów, wyprowadzeniem psa czy rozmową przez telefon.

Wystartował konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę. Wystarczy spisać się samodzielnie przez Internet, a następnie zachęcić do tego rodzinę, znajomych i osoby z najbliższego otoczenia. Najbardziej cyfrowa gmina otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe! Przypominamy, że spis trwa do 30 września 2021 r.

Urząd Gminy Kołbaskowo informuje, że z dniem 1 lipca br. każdy właściciel lub zarządca budynku jest zobowiązany do złożenia w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw. Szczegółowe informacje znajdują się w materiałach informacyjnych oraz na stronie: https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow-faq

Jeżeli współmałżonek wyrazi zgodę, możemy za niego wypełnić formularz spisowy. W takiej sytuacji osoba przez nas spisana, w świetle przepisów ustawy o NSP, dopełniła obowiązku spisowego i nie musi już sama wypełniać formularza ani nie będzie się z nią kontaktował rachmistrz - informuje Główny Urząd Statystyczny.

dziury w jezdni

Aktualizacja 05.07.2021 Umowa na „Remont drogi powiatowej Nr 3927Z Szczecin – Siadło Górne" została zawarta w Starostwie Powiatowym w Policach pomiędzy Powiatem Polickim, a firmą STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele firmy STRABAG Sp. z o.o., Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz, Starosta Policki Andrzej Bednarek, Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka oraz Naczelnik Wydziału Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Policach Magdalena Sochanowska.

Bądź na bieżąco