miedzyodrze

W gminie mamy mało lasów, raptem ok. 500 ha. Ale pytań od mieszkańców jest dużo. Czy nie wcina się za dużo drzew? Dlaczego po Szlaku Bielika porusza się sprzęt leśny? Czy mogę wjechać samochodem na drogi leśne, by dojechać do miejsc, w których lubię wędkować? Dlaczego w lesie, w miejscach gdzie prowadzone są prace gospodarcze mogą być palone ogniska? Temat był poruszony podczas ostatniej sesji gminnej, na którą zaproszono przedstawicieli Nadleśnictwa Gryfino. Odpowiedzieli na pytania o gospodarce leśnej w Gminie Kołbaskowo.

W dniu dzisiejszym 8.02.2021 nastąpiła awaria sieci  z przyczyn od nas nie zależnych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Nie działają obecnie telefony, oraz brak jest internetu. Trwają pracę nad przywróceniem funkcjonowania powyższych usług.
Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Kołbaskowo złożyła 11 wniosków o dofinansowanie inwestycji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Żaden z nich nie uzyskał rządowego wsparcia.
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w Polsce z przeznaczeniem na inwestycje ważne dla mieszkańców. Wsparcie jest bezzwrotne i pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

urząd gminy kołbaskowo

Z uwagi na stan epidemii ustalono tymczasowe godziny pracy Urzędu Gminy Kołbaskowo od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30. Obsługa interesantów jest ograniczona i odbywa się w sposób określony w załączonym zarządzeniu Wójta nr 106/2020 w godzinach: poniedziałek – piątek 8:00 – 15:00.
Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem nr 110/2020 (w załączeniu)

Bądź na bieżąco