Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie zaprasza już po raz czwarty do udziału w ogólnopolskiej akcji „Niebieski Parasol” w dniach 22-27.09.2014r.

Inicjatywa polega na udzielaniu bezpłatnych porad prawnych przez radców prawnych. Skierowana jest do Każdego, do osób, które potrzebują profesjonalnej pomocy prawnej radcy prawnego.
Jej celem jest budowanie świadomości prawnej w naszym społeczeństwie oraz wykształcenie potrzeby korzystania z profesjonalnej pomocy prawnej radcy prawnego. Zachęca do tego hasło akcji „Bądź mądry przed szkodą. Praca-Rodzina-Biznes”.

W tym roku, świadczenie pomocy prawnej przez radców prawnych będzie odbywało się w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie ul. Rayskiego 23/3 Urzędzie Miasta w Szczecinie, Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie oraz wyznaczonych Kancelariach Radców Prawnych. Wykaz miejsc i terminów udzielania konsultacji prawnych znajdują się na stronie Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie www.oirp.szczecin.pl oraz Urzędu Miasta w Szczecinie www.szczecin.pl.

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, Prezydenta Miasta Szczecina Piotra Krzystek, Wojewody Zachodniopomorskiego Marka Tałasiewicza, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, a ze strony mediów TVP S.A. Oddział w Szczecinie.

Zapraszam

W imieniu Okręgowej Izby Radców Prawnych Dziekan Alicja Kujawa

 

Kontakt: Anna Koziura, rzecznik prasowy OIRP w Szczecinie, tel 600 202 771

Pin It

Bądź na bieżąco