informacjaBiuro Gospodarki w Wydziale Turystyki i Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego organizuje kolejną edycję Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego  oraz Konkursu Animator Regionalnej Przedsiębiorczości.

Konkurs Gospodarczy to funkcjonujące i znane od wielu lat przedsięwzięcie o charakterze regionalnym, mające na celu wyróżnienie najlepszych firm, produktów, usług i inwestycji. Poprzez tę inicjatywę promowana i wspierana jest przedsiębiorczość w województwie zachodniopomorskim. W ramach Konkursu Animator Regionalnej Przedsiębiorczości wyróżniane są natomiast instytucje oraz osoby, które szczególnie przysłużyły się rozwojowi gospodarki regionu.

Regulaminy oraz ankiety zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego: www.wzp.pl - Wydział Turystyki i Gospodarki – Gospodarka oraz w Biurze Gospodarki Wydziału Turystyki i Gospodarki UMWZ w Szczecinie, Plac Hołdu Pruskiego 8, pokój 9,  tel. 91 4419147, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także w Wydziale Zamiejscowym UMWZ w Koszalinie, ul. Monte Cassino 2, 75 - 412 Koszalin.

Termin zgłaszania kandydatur do Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego 2016 oraz Konkursu Animator Regionalnej Przedsiębiorczości 2016 upływa  w dniu 15 czerwca 2016 roku.

 

LINK DO REGULAMINÓW I ANKIET:

http://bip.rbip.wzp.pl/artykul/ogloszenie-konkursu-gospodarczego-marszalka-wojewodztwa-zachodniopomorskiego-2016-oraz

 

Pin It

Bądź na bieżąco