spotkanie pozarzadowe

Już w czerwcu teren szczecińskich Jasnych Błoni przemieni się w prawdziwie aktywne miasto – Pozarządowo! W jego granicach zamieszkają pełne pasji i energii do działania szczecińskie organizacje pozarządowe, które na co dzień zmieniają rzeczywistość wokół nas. Podzielmy się swoją energią i radością działania z mieszkańcami Szczecina – zbudujmy wspólnie POZARZĄDOWO!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Szczecińskim Spotkaniu Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI, które odbędzie się 18 czerwca (niedziela), w godz. 11:00-18:00 na terenie Jasnych Błoni im. Jana Pawła II w Szczecinie.


Nie zabraknie konkursów, pokazów, muzyki i dobrego humoru! Już od 16 lat, każdego roku organizacje pozarządowe spotykają się w samym sercu miasta, by udowodnić, że Szczecin to nie tylko płynnie działający organizm, połączony siecią ulic, placów, miejsc pracy i instytucji. Miasto to przede wszystkim ludzie - realizujący swoje pasje i marzenia, zmieniający bliższe i dalsze otoczenie, angażujący się w działania społeczno-artystyczne oraz potrafiący powiedzieć głośno NIE, kiedy trzeba reagować na niesprawiedliwe czy niesprzyjające mieszkańcom działania.

Do 31 maja 2017 r. możecie zgłosić swoją organizację do uczestnictwa w spotkaniu, aby:
- przedstawić swoją działalność na stoisku wystawienniczym,
- zorganizować wystawę/warsztaty na terenie zielonym,
- zaprezentować pokaz artystyczny na scenie.
Mamy nadzieję, że podzielicie się swoją aktywnością i pasją, i na tegorocznym spotkaniu nie zabraknie waszej organizacji. Liczymy także na pomoc w promocji naszego święta. Zwracamy się więc z uprzejmą prośbą o umieszczenie na Państwa stronach internetowych informacji o spotkaniu wraz z odnośnikiem do naszej strony www.platany.szczecin.pl i www.platany.org, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia - mówią organizatorzy.

Zgłoszenie należy przesłać do Biura Organizacyjnego Imprezy (trzy możliwości do wyboru):
- pocztą na adres: Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin
- pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- dostarczyć osobiście do Biura Organizacyjnego Imprezy (Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90), w dni robocze w godz. 10.00 – 16.00.
Za pełne zgłoszenie rozumie się przesłany w terminie, prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik nr 2 do regulaminu oraz dokonanie opłaty w wysokości wynikającej ze zgłoszenia i specyfikacji opłat na podstawie faktury otrzymanej od Organizatora.


Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 maja 2017 roku (zgłoszenia wysłane pocztą elektroniczną przyjmowane będą do godziny 23.59). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (150), o udziale w Imprezie decyduje kolejność zgłoszeń (pod uwagę brana będzie data wpływu zgłoszenia do Biura Organizacyjnego Imprezy).

Więcej informacji dotyczących Spotkania "Pod Platanami", znajdziecie Państwo na stronie http://www.platany.szczecin.pl i http://www.platany.org

 

Pin It

Bądź na bieżąco