przedszkole Przecław

 

Publiczny Żłobek Gminny w Przecławiu poszukuje do pracy  osobę, która uzupełni kadrę żłobka dla kilkudziesięciu maluszków w wieku do 3 lat. Żłobek jest nowy, stworzony w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach. Posiada wszelkie udogodnienia i stanowi miłą przestrzeń pracy z dziećmi.
Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko – pielęgniarka/położna w żłobku.


Wymagania:
Kwalifikacje formalne potrzebne, aby ubiegać się o stanowisko: wykształcenie dające uprawnienia do pracy na stanowisku PIELĘGNIARKI w żłobku – pielęgniarskie, położnicze aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.


Obowiązki:
Twoja praca będzie polegać na: stałym czuwaniem nad bezpieczeństwem dzieci, stałej współpracy z opiekunami w zakresie opieki nad dzieckiem, korzystaniu z posiadanej wiedzy i umiejętności w celu zagwarantowania dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej, obserwacji dzieci pod kątem rozwoju psychomotorycznym i stanu zdrowia, wczesnym reagowaniu na niepokojące objawy ze strony zdrowia dziecka, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, utrzymaniu kontaktu z rodzicami w zakresie problemów pielęgnacyjnych, prowadzeniu apteczki, terminowym sporządzaniu roztworów dezynfekujących oraz instruowaniu pracowników w zakresie ich stosowania, przestrzeganiu regulaminów obowiązujących w Publicznym Żłobku Gminnym w Przecławiu.
Rodzaj pracy: Pełny etat
Miejsce pracy: Publiczny Żłobek Gminny w Przecławiu, Przecław 120, 72-005 Przecław

 

Strona internetowa: https://www.przedszkole-w-przeclawiu.edu.pl/

Pin It

Bądź na bieżąco