kosz na śmieci

Aktualizacja 7.07.2020

Dodany plik deklaracji w formacie PDF (w załączeniu)

 

29.06.2020

Zgodnie z ustawą, od  dnia  1 lipca 2020r. wchodzi w życie uchwała, która zobowiązuje nas mieszkańców do obowiązkowej segregacji odpadów komunalnych.

Od 1 lipca 2020 roku w życie wchodzi zmiana w rozliczeniach za odpady komunalne oraz nowy wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Do złożenia deklaracji zobowiązani są mieszkańcy domków jednorodzinnych oraz wspólnoty mieszkaniowe. Deklaracje można składać od 1 lipca do 10 sierpnia 2020 roku.

Deklaracja w formie do edycji jest zamieszczona poniżej (w załączeniu). Deklaracje znajdują się także na bip.kolbaskowo.pl

Deklaracje będą także umieszczone w lipcowym wydaniu Aktualności Gminy Kołbaskowo, która jest dostarczana bezpłatnie mieszkańcom gminy do skrzynek. W przypadku braku otrzymania gazety z deklaracją, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy.

Uwaga! Do złożenia nowych deklaracji potrzebne jest rozliczenie zużycia wody za ubiegły rok. Takie informacje będą przedstawione na fakturach lipcowych wystawionych przez ZWIK. Te dane są niezbędne do złożenia deklaracji i obliczenia nowych stawek.

fot. freeimages.com

 

Pin It