Dyżury radnych w kadencji 2018-2023

-  Przewodnicząca Rady Gminy Kołbaskowo Dorota Trzebińska pełni dyżur, w tym w sprawie przyjęcia skarg i wniosków, w poniedziałki w godz. 15.45.-17.10. w budynku Urzędu Gminy Kołbaskowo pokój nr 21. – dyżur zawieszony w związku z Zarządzeniem Wójta Gminy Kołbaskowo w sprawie ograniczenia bezpośredniej obsługi interesantów w budynku Urzędu Gminy Kołbaskowo. Bezpośredni kontakt do Przewodniczącej Rady Gminy przez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Radna Monika Jacyna pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania tel. 791 591 353

- Radna Czesława Ratajczyk pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania tel. 507 800 612

- Radna Anna Sypniewska pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania tel. 507 155 889

- Radny Grzegorz Małowiecki pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania tel. 601 798 599

- Radna Bożena Grzybowska pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Radny Krzysztof Przewoźniak pełni dyżur osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Radna Małgorzata Rychel pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania tel. 531-048-094 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Radny Tomasz Kufel pełni dyżur osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Radna Izabela Lis pełni dyżur osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Radna Iwona Szuszkiewicz pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania tel. 609-150-150 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Radny Mateusz Jakubowski pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania telefonicznie 694 586 302 oraz poprzez adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Radna Barbara Dąbrowska pełni dyżur w świetlicy w Stobnie w każdy wtorek w godz. 17.00.-19.00. po uprzednim umówieniu się telefonicznym - kontakt: 693-700-065.

- Radny Zbigniew Szczuplak pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania tel. 518-218-374.

- Radny Roman Woźniak pełni dyżur osobiście w dowolnym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i godziny spotkania tel. 603-762-785.

 

Adresy mailowe radnych:

Bożena Grzybowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Barbara Dąbrowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Monika Jacyna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mateusz Jakubowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz Kufel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Izabela Lis Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grzegorz Małowiecki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Przewoźniak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czesława Ratajczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Rychel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Sypniewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iwona Szuszkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota Trzebińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zbigniew Szczuplak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Roman Woźniak  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Pin It

Bądź na bieżąco