Slide One
Slide One

Kołbaskowska Karta Mieszkańca, to program realizowany przez Gminę Kołbaskowo skierowany do mieszkańców naszej gminy, dzięki któremu życie w naszej Gminie staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące i atrakcyjne. Posiadanie karty mieszkańca uprawnia do korzystania z ulg, rabatów i zniżek na różne usługi i produkty. Dzięki niej, zyskacie Państwo jako mieszkańcy jeszcze więcej możliwości spędzania wolnego czasu na terenie naszej pięknej gminy.


Gorąco zachęcamy przedsiębiorców do przystępowania do programu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca
DLA MIESZKAŃCÓW

DLA PARTNERÓW
 

Administratorem danych osobowych zawartych we wnioskach o wydanie Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca jest Gmina Kołbaskowo reprezentowana przez Wójta z siedzibą w Kołbaskowo 106, kod pocztowy 72-001 Kołbaskowo. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Programu „Kołbaskowska Karta Mieszkańca”, na podstawie dobrowolnej zgody. Uczestnicy Programu mają prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez uczestnika zgody na przetwarzanie danych osobowych w trakcie trwania Programu. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Odbiorcami danych osobowych są osoby upoważnione przez Administratora Danych Osobowych do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych. Dane osobowe nie będą podlegały automatycznemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w Programie i wydania Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca. Uczestnicy Programu mają prawo dostępu do Swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

Pin It

Bądź na bieżąco